Rok szkolny 2002/2003

• I miejsce w konkursie organizowanym przez PTTK Śródmieście "Szkoła Promująca Turystykę" ( najlepszy we Wrocławiu szkolny program promocji turystyki)
  • VIII miejsce (w stawce 69 podstawówek) w końcowej klasyfikacji "Wielkiej Wrocławskiej"
  • Klasyfikacja końcowa 10 Otwartych Mistrzostw Wrocławia w Biegu na Orientację. Kategoria K-10: 2. Joanna Zygmunt, 5. Weronika Iwaszczyszyn; kategoria M-10: 3. Joachim Iwaszczyszyn, 4. Łukasz Dębski, 12. Tadeusz Iwaszczyszyn; kategoria K-12: 14. Monika Dudzic.
  • Konkurs English High Flier"2002 - 27 i 28 miejsce w województwie oraz 214 (na 4842 osoby) i 183 (na 4337 osoby) w kraju Blanki Omari i Michaliny Rokity
  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym klas IV "Umiem, więc jestem" - Maciej Kurzyński, drużynowo - IV miejsce
  • II etap konkursu - "Zdolny Ślązaczek" 2002/2003 - czworo uczniów
  • III miejsce dla ucz. kl. I w konkursie plastycznym "Kartka Bożonarodzeniowa"