Rok szkolny 2003/2004

• Zdobycie przez szkołę tytułu SZKOŁY Z KLASĄ ( certyfikat 2002/2003)
  • I miejsce w konkursie - Szkoła Promująca Turystykę - drugi rok z rzędu dla najlepszego we Wrocławiu szkolnego programu promocji turystyki
  • V miejsce w klasyfikacji ogólnej konkursu Wielka Wrocławska (110 szkół startujących)
  • Klasyfikacja końcowa Otwartych Mistrzostw Wrocławia w biegach na orientację: kategoria M-12 -Wiktor Baura, 5 miejsce; K-10 Joanna Zygmunt, 2 miejsce; M-10 Blażej Marianowicz, 2 miejsce
  • Otwarte Mistrzostwa Wrocławia "Rowerowa jazda na orientację": K-10 Joanna Zygmunt, 1 miejsce, K-10 Martyna Drosińska, 2 miejsce; K-14 Beata Kurek, 3 miejsce
  • I miejsce indywidualnie dla Piotra Świdurskiego w konkursie plastycznym "Sprzątanie Świata"
  • I miejsce dla szkoły w konkursie "Sprzątanie świata - Polska"
  • IX miejsce dla szkoły w ramach konkursów matematycznych Festiwalu Nauki (na 27 szkół podstawowych)
  • V miejsce dla drużyny w I Wrocławskim Matematycznym Biegu na Orientację
  • I, II, III nagrody dla uczniów klas 3-4, 5-6 w Międzyszkolnym Konkursie "25-lecie pontyfikatu Jana Pawła II"
  • Wyróżnienie w konkursie plastycznym dla świetlic - "Nici, nitki, niteczki..."
  • Wyróżnienia dla uczniów w konkursie plastycznym - "Bożonarodzeniowa bombka"
  • Podziękowanie dla organizatorów programu "Proste plecy, mocne kości - to powody do radości"
  • Udział reprezentacji w I Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy Ekologicznej ( Wrocławski Program Szkół Promujących Zdrowie)
  • Udział w etapie powiatowym "Zdolny Ślązaczek" - Laura Mroziewicz
  • Półfinał konkursu o tytuł mistrza języka angielskiego "English Master 2004" - Michalina Rokita
  • III miejsce w IX Konkursie "Moja mała ojczyzna" - Edyta Marciniak
  • II miejsce drużynowo w międzyszkolnym finale konkursu "Dolny Śląsk i jego sąsiedzi Czechy oraz ich związki ze Śląskiem"
  • II miejsce drużynowo w międzyszkolnym turnieju "Viva Europa - Viva Polonia"
  • X miejsce drużyny dziewcząt w Dolnośląskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w narciarstwie alpejskim
  • Półfinał Dolnośląskich Meczów Matematycznych - uczniowie kl. V-VI ( nagroda obóz matematyczny 18-22 VI (B. Kuśmierz, Ł.Gaweł)
  • III miejsce drużynowo w IV Dzielnicowym Konkursie Wiedzy o Wrocławiu "Wrocławskie Krasnale"
  • Zakwalifikowanie się do trzeciego etapu Konkursu Języka Angielskiego "English master 2004"
  • Udział drużyny w powiatowym etapie Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
  • III miejsce drużynowo w konkursie międzyszkolnym "Od Solidarności do III Rzeczpospolitej"
  • Laureaci konkursu twórczości prośrodowiskowej "Wypoczywam w parkach i kompleksach leśnych Wrocławia" w kategorii praca badawcza
  • Finalista Międzyszkolnego Konkursu Mitologicznego ( A,Wyczałkowski 5c)
  • I miejsce Natalii Grzesiak w konkursie "Woda naszym przyjacielem" (org. PTTK)
  • II miejsce M. Kurzyńskiego i T.Wawrzyniaka (5a) w X Jubileuszowym Meczu Matematycznym
  • Etap ogólnopolski konkursu plastycznego "Skopie Macedonia 2004" - 3 osoby ( B.Piotrowska, M.Wachowiak, A.Popczyk)
  • III miejsce w dzielnicy w Turnieju Mini piłki Nożnej
  • IV miejsce chłopcy w dzielnicy w czswórboju lekkoatletycznym
  • III miejsce drużynowo w finale XXXVI Młodzieżowej Olimpiady Krajoznawczej Dolnego Śląska
  • 2 uczniów ( A. Broda i K. Starużyk) w półfinale XIII konkursu WW "Wrocław moje miasto"
  • Andrzej Wyczałkowski II miejsce Konkurs mitologiczny ( org. SP 108)
  • I miejsce Kasper Starużyk w finale XIII konkursu WW "Wrocław moje miasto"
  • wyróżnienie w konkursie " Wrocławskie Opowieści. Historia miasta w legendach, bajkach, podaniach" - Wrocławskie Spacery Krajoznawcze
  • 2 WYRÓŻNIENIA W KONKURSIE PLASTYCZNYM "Lęśnik przyjacielem przyrody" (K. Wierzbicki, P.Fałat)