Rok szkolny 2005/2006

• III miejsce w XI Ogólnopolskim konkursie plastycznym "Barwy Jesieni"(Z. Paszke)
  • III miejsce w tenisie stołowym dziewcząt
  • IV miejsce w tenisie stołowym chłopców
  • Dyplom za zdobycie kwalifikacji do wystawy w XI ogólnopolskim konkursie "Barwy jesieni"(M. Gordziewicz , K. Rzetelski)
  • III miejsce w Mini Siatkówce "2" dziewcząt-SZS
  • Nagroda za udział dla P. Piórkowskiej i N. Krawczyk w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Zdrowym być"
  • I miejsce dla M. Wachowiaka w konkursie " Od Solidarności do III Rzeczpospolitej"
  • III miejsce drużynowo w konkursie "Od Solidarności do III Rzeczpospolitej"
  • Dyplom dla K. Stachowskiej i K. Krzykawiak za uczestnictwo w wystawie "Obrazy Jesienią Malowane"
  • Dyplom dla Świetlicy za udział w wystawie "Obrazy Jesienią Malowane"
  • Finaliści konkursu "Asy z szóstej klasy"- D.Knitter, A. Popczyk , M. Wachowiak ,A.
  • Iszczyłowicz , J.Diakowska , M.Kusznierz ,M. Grzesiak
  • Dyplom dla M. Smolca , P. Swidurskiego i K .Sochy za zajęcie I miejsca w konkursie
  • "Śladami Średniowiecznego Wrocławia"
  • Dyplom dla świetlicy za udział w konkursie plastycznym "Maska karnawałowa"
  • Dyplom dla A. Pakuły i D. Kruszowicza za udział w VI miejskim konkursie plastycznym "Maska Karnawałowa"
  • Dyplom dla świetlicy za udział w II międzyszkolnym konkursie pt. "Zabawa z origami"
  • Nagroda dla M. Świędrycha i T. Draba w konkursie plastycznym organizowanym przez Wydział Zdrowia
  • Dyplom za zajęcie III miejsca w turnieju "Pomagajmy Sobie Wzajemnie"
  • Dyplom dla K. Krzykawiak za zdobycie nagrody w międzyszkolnym konkursie "Bajka ekologiczna-Zielony Detektyw na tropie "
  • Dyplom za zajęcie III miejsca w II edycji Wrocławskiego konkursu "Książka za makulaturę"
  • Nagrody dla K. Stachowskiej , J. Szafraniec ,B. Piotrowskiej i A. Kloch w międzyszkolnym konkursie
  • "Ilustracja do wybranego fragmentu poezji Adama
  • Mickiewicza"
  • Wyróżnienia dla M. Piechowicz , T. Draba ,A. Walulik i A. Płaszewskiej w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Ilustracja do wybranego fragmentu poezji Adama Mickiewicza"
  • Dyplom dla Dawida i Dagmary Knitter , M. Wachowiaka i A. Popczyk za udział w I Międzyszkolnym Konkursie "Asy z szóstej klasy " - część matematyczna
  • Dyplom dla M. Kusznierz , J.Diakowskiej ,A. Iszczyłowicz za udział w IMiędzyszkolnym Konkursie "Asy z szóstej klasy"- część językowa- język angielski
  • Dyplom dla A. Iszczyłowicz ,A. Popczyk , J.Diakowskiej i M. Wachowiaka za udział w I Międzyszkolnym Konkursie " Asy z szóstej klasy"- część humanistyczna
  • Dyplom dla reprezentacji szkoły za udział w półfinale V Dolnośląskich Meczów Matematycznych w roku szk. 2005/2006-
  • Wyróżnienie i nagroda dla szkoły w konkursie "Zwierzęta nasi przyjaciele"
  • Dyplom za zajęcie III miejsca w dzielnicowym konkursie znajomości lektury "Znam i lubię Narnię"
  • Dyplom za zajęcie I miejsca w konkursie "Wokół rękopisu "Pana Tadeusza"
  • Dyplom dla A. Oksiak za zajęcie I miejsca i VI miejsca drużynowo w kategorii K-11 w Finale Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Biegach na Orientację
  • Dyplom dla dzieci z zespołu teatralnego Niebieskie Migdały za kreacje sceniczne w spektaklu pt. "Dzienne sprawy piżamowców " na IV Wrocławskim Festiwalu Szkolnych Teatrów "Zielona Gęś"
  • Dyplom dla P. Michońskiego- laureata konkursu "Kangur Matematyczny "
  • Dyplom dla T. Draba za bardzo dobre wyniki w konkursie "Kangur Matematyczny"
  • Wyróżnienie dla M. Grzesiaka i K. Nowakowskiej w konkursie "Kangur Matematyczny"
  • III miejsce dla M. Wachowiaka w III etapie XV konkursu wiedzy o Wrocławiu "Wrocław moje miasto"
  • III miejsce dla A. Cierpich w XV konkursie plastycznym "Wrocław ,moje miasto"
  • III miejsce dla M. Wachowiaka oraz IV miejsce dla A. Górskiej w VI Konkursie Wratislavia Sacra
  • List gratulacyjny dla R. Gołpyś i M. Wiatrak za reprezentowanie wrocławskiego środowiska na IV Dolnośląskim Przeglądzie Grup Cheerleaders- zespół w skład którego wchodziły nasze uczennice zajął III miejsce
  • D. Knitter laureatem "Wrocławskiego Konkursu Matematycznego"
  • Wyróżnienie w Europejskim Przeglądzie Szkół "Przyjazna szkoła"
  • List gratulacyjny dla J.Dorabialskiej , S. Dudkiewicz i M. Fijałkowskiej za reprezentowanie wrocławskiego środowiska na IV Dolnośląskim Przeglądzie Grup Cheerleaders i zostały wytypowane na IX Mistrzostwa Polski Cheerleaders Dance w Lesznie -kategoria do lat 14.
  • Dyplom dla M. Sieji ,J. Kozłowskiej i Ł. Orzechowskiego za udział w II międzyszkolnym Konkursie " Bezpieczeństwo na drodze"
  • I miejsce dla M. Wachowiaka w XV Konkursie Wiedzy o Wrocławiu pt." Wrocław moje miasto"
  • II miejsce w Wielkiej Nagrodzie Wrocławia -XI edycja 2005/2006
  • Wyróżnienie dla A.Górskiej ,M. Wachowiaka , R. Manickiego i M. Toruńskiego za zajęcie V miejsca w konkursie pt. "Wrocław , którego już nie ma"
  • Wrocławskie Spacery Krajoznawcze 2006
  • Dyplom za zajęcie I miejsca w III edycji akcji pt. "Cały Wrocław Czyta Dzieciom"
  • Dyplom dla świetlicy za udział w Między świetlicowym Konkursie Plastycznym pt." Motyle -Żywe Klejnoty "
  • Wyróżnienie dla K.Rzetelskiego , W.Oszczanowskiego i W.Koralewskiego za udział w konkursie na prezentacje multimedialną pt. "Wrocławskie dzieciaki kochają zwierzaki".